Ettevõttest

Kes me oleme?

Missioon ja visioon

Missiooniks on pakkuda kvaliteetset ja terviklikku ehituslahendust, kus koostöö kliendiga algab sobiliku kinnistu valimisest ja lõpeb valmiva hoone üleandmisega.

Meie visiooniks on olla usaldusväärne ning tuntud partner ehitusvaldkonnas, kes suudab leida kiiremaid ja ökonoomsemaid lahendusi ning tagada projekti edukuse.

Edukas hoonete ja rajatiste ehitus

Kliendiga alustame koostööd sageli juba kinnistu valikul ning see lõpeb hoone kasutusloa saamise ja tellijale üleandmisega. See sisaldab nii projekteerimis- kui ka ehitustööde korraldamist. Aastatepikkuse kogemuse jooksul oleme suutnud leida usaldusväärsed partnerid projekteerimise valdkonnas. See võimaldab meil lisaks ehitusteenusele pakkuda ka projekteerimisteenust ning leida kiireid ja ökonoomseid lahendusi tööprotsessi planeerimisel ja ehitustegevuse ajal.

AS Megaron-E püüdleb pakkuma kvaliteetset ja terviklikku ehituslahendust, teisendades kliendi soovi reaalseks tulemuseks.

Et tagada kvaliteetne, keskkonnasõbralik ja ohutu tööprotsess, oleme juurutanud ettevõttes juhtimissüsteemi, mis järgib rahvusvaheliselt tunnustatud standardeid: ISO 9001, ISO 14001 ja ISO 45001.

Scroll to Top